Oferta letnia w pijalniach czekolady MountBlanc

pijalnia czekolady MountBlanc w Sopocie - zdjęcie od wewnątzr
Każdego lata pijalnie czekolady MountBlanc przyciągają olbrzymie ilości klientów swoją letnią ofertą. Jak będzie w tym roku?

Restauracje bardzo często przygotowują osobne menu na różne pory roku. Na przykład na zimę – dużo ciepłych posiłków i napojów, a na lato zupełnie na odwrót – praktycznie same zimne posiłki oraz napoje. Nie inaczej jest w przypadku Pijalni czekolady MountBlanc. Rok temu miałam okazje skosztować kilka produktów z oferty letniej, które bardzo mi zasmakowały. W tym roku oferta letnia się zmieniła, a ja już zdążyłam przeglądnąć całe nowe menu letnie, i wydaję mi się, że będzie ono lepsze niż rok temu. Oto rzeczy, które najbardziej zaciekawiły mnie z tego menu.

Pijalnie MountBlanc to nie tylko czekolada

Dlatego też w menu można znaleźć wiele różnych rzeczy, które z czekoladą nie są powiązanie. Ja uwielbiam lemoniady – truskawkowe i cytrusowe, które akurat można znaleźć w tym menu. Są też różne soki tłoczone połączone z ciekawymi owocowymi dodatkami, oraz naturalna mrożona herbata (za którą co prawda nie przepadam, ale wiem, że bardzo dużo osób taką herbatę uwielbia).

Czekoladowe napoje

W menu już na pierwszej stronie widać, że prawie we wszystkim będzie przeważać czekolada. Dlatego też do wyboru mamy wiele różnych pucharków z czekoladą lub lodami. Mnie najbardziej zaciekawiły kombinacje czekoladowo-owocowe, czyli belgijska czekolada do picia z jagodami i bitą śmietaną, oraz belgijska czekolada do picia z truskawkami i bitą śmietaną. Napoje te wyglądają zdrowo oraz bardzo smacznie – głównie ze względu na owocowy kolor. Ciekawy jest też puchar sorbetowy mango – na zdjęciu prezentuje się przepięknie, a jako że w pijalniach MountBlanc byłam już dużo razy, to wiem że w rzeczywistości będzie wyglądać tak samo.

Owocowy szaszłyk z czekoladą

Wygląda bardzo ciekawie, a smakuje pewnie jeszcze lepiej. W menu można znaleźć jedynie w wersji truskawkowo-bananowej, może w przyszłości pojawią się inne kombinacje. Na pewno spróbuję!

Nie zapominajmy też o najmłodszych

Do pijalni MountBlanc często chodzą rodzice z dziećmi. Dlatego też pojawiło się specjalne menu letnie dla dzieci – w którym można znaleźć pomniejszone wersje zwykłej oferty letniej. Jest tam m.in pomniejszona biała czekolada z truskawkami o której była mowa wcześniej, czekolada bananowa, pucharek lodowy z owocami, oraz pucharek z lodami w kształcie delfina. Ja się nie skuszę – nie mam dzieci, ale jak dla mnie wygląda to bardzo ok, i na sto procent spodoba się dzieciom.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar