Czekoladki z nadrukiem

czekoladki z nadrukiem

Dla każdego z nas przychodzi taki moment w roku, a nawet i momenty, że trzeba znaleźć jakiś prezent dla bliskiej nam osoby. Często nachodzą nas myśli typu: „a może w tym roku ją czymś zaskoczę?”. Jednak koniec końców ciężko wymyśleć nam coś oryginalnego i ciekawego co mogłoby naprawdę poruszyć daną osobę. Ale czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak czekoladki z nadrukiem? No właśnie… Z tego powodu zdecydowaliśmy się ci przybliżyć tą ideę.

Czym są te czekoladki z nadrukiem?

Czekoladki z nadrukiem to nic innego jak specjalnie przygotowane wyroby pralinkowe, zapakowane w gustowne i eleganckie opakowanie na którego wierzchu można wygrawerować lub nadrukować logo naszej firmy. W dzisiejszych czasach producenci czekolad, cukiernicy i tym podobne profesje prześcigają się w wymyślaniu co raz to ciekawszych i abstrakcyjnych formach czekolad i ich smakach. Tutaj właśnie z tego powodu powstały czekoladki z nadrukiem. Zazwyczaj przygotowywana jest najpierw specjalna czekoladka, tudzież pralinka, na której później odpowiednimi narzędziami w rękach cukiernika jest ona ozdabiana napisem, wzorkiem lub czymkolwiek innym czym sobie zażyczy klient. Ten sam sposób dekorowania dotyczy jej opakowania.

Dla kogoś

Dzięki takim opcjom produkcji, można bez problemu zamówić z wielu firm produkujących bombonierki z czekoladkami, właśnie tego typu produkty. Jeśli zbliża się rocznica waszego związku, ślubu, czy może po prostu urodziny kogoś bliskiego, jest to dobry moment by zainteresować się takim wyrobem czekoladowym. Możesz dla przykładu zażyczyć sobie by na każdej z pralinek znalazła się jedna litera imienia twojej lubej, tak by cały rządek takich czekoladek tworzył napis z jej imieniem. Do tego możesz wykorzystać jeszcze 2 kolejne rządki tych czekoladek by dodać magiczne i znane wszystkim słowa „Kocham Cię”. Jesteśmy przekonani że tego typu pomysł pozytywnie ją zaskoczy.

Tabliczka czekolady

Tego typu nadruk również nadaje się na całą kompletną tabliczkę czekolady. Szersza i większa pojedyncza przestrzeń również zda swój egzamin, poprzez wyrażenie tego co chcesz przekazać drugiej osobie. Pamiętaj też by dobrać odpowiednie smaki czekoladek. Z nadzieniami owocowymi, alkoholem czy nugatem. Ważne by były one dobrane odpowiednio pod osobę, której to wręczamy, a nie pod siebie. Powodzenia!

 • janka

  to takie eksluzywne

 • etrix

  nadruki są fajne, podoba mi się

 • Gosia_83

  Kiedyś zamówiłam takie na chrzest córki – zrobiły szał 😉

  • Lenia

   u mnie też 🙂

 • Weselnica

  Jak miałam takie na weselu 🙂

  • Jagoda

   I jak się podobało gosciom?

 • Office manager

  Ja dostałam kiedyś od takiej firmy czekoladki, że na każdej było napisane inne słowo, a całość składała się w ich misję.

  • wow

   super pomysł

  • Irka

   A gdzie można coś takiego zamówić?

   • Miłosz

    przez Interent spokojnie

    • Zenek

     ale gdzie?

     • ciekawska

      ja też jestem ciekawa

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar